Архієпископ Феодосій співслужив Предстоятелю у Свято-Анастасіївському монастирі с.Ковалівка (+ВІДЕО)

25 січня, у день пам’яті святої мучениці Татіани, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі в честь святої  Татіани Свято-Анастасіївського жіночого монастиря с. Ковалівка Васильківського району Київщини.

Його Блаженству співслужив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Михаловський і Кошицький Георгій (Православна Церква Чеських земель і Словаччини), архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Єдинецький і Бричанський Никодим (Православна Церква Молдови), єпископ Угольський Антоній, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Золотоніський Іоанн, єпископ Баришевський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій та інші гості у священному сані.

По закінченні Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх зі святом та ктиторку монастиря, Тетяну Володимирівну Засуху, з днем тезоіменитства.

На території монастиря розташований храм, освячений на честь святої мучениці Татіани, а також встановлений пам’ятник цій святій.

Після богослужіння Архіпастир звершив заупокійну літію за Блаженнішим Митрополитом Володимиром біля пам’ятника спочилому Предстоятелю УПЦ, який був встановлений в монастирі стараннями родини Засух.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

« Авг