В день віддання Пасхи архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію і панихиду на Південному кладовищі м.Києва

16 травня, в день віддання свята Пасхи та день пам’яті преподобного Феодосія Печерського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських на Південному кладовищі м.Києва. В цей день на Південне кладовище багато віруючих прийшли помолитися за упокій схимонахині Віри (Чмихової), річниця упокоїння якої відзначається на віддання Пасхи.

Високопреосвященному владиці співслужили настоятель храму протоієрей Сергій Антонюк та духовенство столиці. Після закінчення Літургії Великоднім чином на могилі схимниці була звершена заупокійна панихида, після якої відбулася спільна поминальна трапеза. Усі, хто прийшов помолитися за упокій блаженноспочилої матушки Віри отримали пам’ятні фотоальбоми зі спогадами про схимницю.

[wzslider autoplay=”true” interval=”5000″ height=”600″ transition=”‘flash'” lightbox=”true”]

Вересень 2024
« Сер