Божественна літургія в Неділю 3-тю після П’ятидесятниці в кафедральному соборі м.Черкаси

14 липня 2024 року, в Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній звершив Літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси.

Його Преосвященству співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, ключар кафедрального собору протоієрей Олексій Демченко та духовенство собору.

На Літургії було піднесено молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

Після богослужіння єпископ Антоній звернувся до прочан з архіпастирським словом. Духовна настанова архієрея була присвячена прочитаному на недільній Літургії уривку з Євангелія від Матфея.

Господь Іісус Христос у Нагірній проповіді закликає слухачів не прив’язуватися до матеріальних благ, але, перш за все, шукати “Царства Божого і правди його” (Мф. 6:33), знаючи, що все інше є лише зовнішнім доповненням на шляху до цієї високої мети.

Архієрей побажав черкаській пастві усвідомлено проводити своє духовне життя а також сугубо шанувати недільні та святкові дні, залишаючи в цей час поточні справи і відвідуючи богослужіння в храмі з користю для душі.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Август 2024