Божественна літургія в Неділю 9-ту після П’ятидесятниці в кафедральному соборі м.Черкаси

25 серпня 2024 року, в Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній звершив Літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси.

Його Преосвященству співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак і духовенство собору.

На Літургії підносилася сугуба молитва за Церкву, що потерпає від гонінь.

Наприкінці богослужіння єпископ Антоній звернувся до черкащан зі словом духовної настанови. Пояснюючи розповідь із Євангелія про чудесне ходіння апостола Петра водами Галілейського моря, архієрей розкрив величезне значення віри в християнському житті. За словом архіпастиря, якщо людина має тверду віру в Бога, Господь завжди простягне їй руку допомоги в скрутний час і зцілить усі недуги.

“Поспішайте до Бога! Довіряйте Богові! Господь одним словом, одним дотиком до душі може зцілити нас і наших близьких навіть від найважчих і невиліковних хвороб”, – упевнений Черкаський вікарій.

Єпископ Антоній також повідомив вірянам радісну новину. За результатами судового засідання, що відбулося минулого тижня, запобіжний захід митрополиту Феодосію змінено на нічний домашній арешт. Це означає, що керуючий Черкаською єпархією відновлює публічне служіння з вдячністю своїй пастві, яка постійно підтримує його молитовно.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Вересень 2024