Єпископ Афанасій звершив богослужіння свята Різдва Пресвятої Богородиці в Красногірському монастирі

20-21 вересня 2024 року, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, на запрошення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія та з благословення митрополита Волинського і Луцького Нафанаїла, вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив богослужіння у Свято-Покровському Красногірському жіночому монастирі.

Напередодні архієрей звершив в обителі Всенічне бдіння з літією, а в сам день свята – Божественну літургію. Його Преосвященству співслужили благочинний Драбівського округу протоієрей Димитрій Івануса, ключар Архангело-Михайлівського кафедрального собору м. Черкаси протоієрей Олексій Демченко, духовенство Красногірського монастиря та гості у священному сані.

На богослужіннях молилися настоятелька обителі ігуменія Арсенія з сестрами.

Під час Літургії читалася молитва за Церкву, що потерпає від гонінь.

Після спільної молитви було проспівано славлення святу Різдва Пресвятої Богородиці. Потім єпископ Афанасій звернувся до сестер, парафіян і паломників монастиря з архіпастирським словом.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

« Авг