Єпископ Антоній звершив Літургію в престольне свято Свято-Іллінського храму м. Корсунь-Шевченківський

2 серпня 2024 року, у свято на честь пророка Іллі, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній звершив Літургію у Свято-Іллінському храмі титульного міста.

Його Преосвященству співслужили благочинний Корсунь-Шевченківського округу протоієрей Іоанн Налапко, настоятель храму протоієрей Артемій Налапко та духовенство благочиння.

На богослужінні молилась настоятелька Спасо-Преображенского Стеблівського монастиря ігуменія Манефа.

На Літургії було піднесено молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

Після закінчення богослужіння було звершено святковий Хресний хід, після якого архієрей із духовенством звершили молебень до небесного покровителя храму – пророка Божого Іллі.

Після спільної молитви єпископ Антоній звернувся до парафіян і гостей торжества з архіпастирським словом. Розповівши про чудотворне служіння пророка Іллі в Ізраїльському царстві та його духовні труди зі зміцнення віри богообраного народу, архіпастир зосередив увагу на тому, як благодать Божа діє в житті людини. За словом архієрея, ця благодать, подібно до легкого вітерця, приходить через церковні Таїнства в спокійне, мирне, лагідне і смиренне серце, як вона була явлена в одкровенні пророку Іллі.

На завершення проповіді єпископ Антоній привітав духовенство та парафіян Свято-Іллінського храму з престольним святом і побажав стійкості в перенесенні життєвих випробувань під час гонінь.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Жовтень 2024