Вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в Свято-Вознесенській парафії, що на Деміївці

25 травня, у день Вознесіння Господнього, Свято-Вознесенська парафія, що на Деміївці, відзначила престольне свято. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Божественну літургію очолив вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій.

Преосвященному владиці співслужив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай, а також секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння і настоятель храму протоієрей Павел Кирилов та духовенство столиці.

Після читання Євангелія владика Феодосій звернувся до парафіян зі словами настанови.

На сугубій ектенії владика Миколай підніс Господу молитву за мир в Україні.

Наприкінці літургії архієреї зі священиками звершили чин Славлення перед храмовою іконою.

Владика Феодосій подякував єпископу Миколаю та отцю настоятелю за запрошення звершити богослужіння в цей день на Деміївці. “Знаходячись в цьому старовинному храмі, серце переповнюється трепетом. Адже ця парафія ніколи не була зачиненою ні в роки війни, ні під час радянських гонінь на Церкву. Ця парафія є скарбницею традиції і духовності. Тут відчувається зв’язок поколінь як між духовенством, так і парафіянами”, – зазначив архієрей.

Єпископ Феодосій побажав отцю Павлу сил і допомоги Божої в утриманні і переданні цього досвіду наступним поколінням священства і мирян. З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви благодійники парафії були відзначені церковними нагородами.

Київська Митрополія УПЦ

Вересень 2024