Єпископ Боярський Феодосій провів підсумкову нараду благочинних Північного київського вікаріатства

DSC_0002_новый-размер1-624x41427 травня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Києво-Печерській Лаврі відбулася нарада благочинних Північного вікаріатства м.Києва під головуванням керуючого вікаріатством, вікарія Київської Митрополії єпископа Боярського Феодосія.

У зустрічі взяли участь: благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, благочинний Першого шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук, благочинний Другого шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, а також духівник Північного київського вікаріатства протоієрей Анатолій Затовський.

Нарада була підсумковою – за результатами загальних зборів духовенства вікаріатства, які проходили протягом останнього тижня в кожному благочинні окремо.

Крім іншого, на зустрічі піднімалися питання парафіяльного та єпархіального життя, обговорювалися перспективи та плани розвитку церковного служіння в районах м.Києва, що входять до складу Північного вікаріатства, графіки архієрейських богослужінь.

Вересень 2024
« Сер