Єпископ Боярський Феодосій взяв участь в підсумковому засіданні Вченої ради КДА у першому півріччі

phoca_thumb_l_img_980026 грудня в Київській духовній академії, під головуванням ректора Київської духовної академії і семінарії, керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, пройшло засідання Вченої ради КДА, на якому були підведені підсумки I семестру 2015-2016 навчального року.

Згідно з регламентом, зі звітом про стан навчального процесу та підготовку до студентської конференції в II семестрі виступив перший проректор КДАіС протоієрей Сергій Ющик; про виховний процес доповів старший помічник ректора з виховної роботи архімандрит Амвросій (Вайнагій); проректор з науково-богословської роботи професор Володимир Бурега зробив повідомлення про науково-богословську роботу в цьому півріччі; вчений секретар професор протоієрей Ростислав Снігірьов доповів про результати роботи Вченої ради КДА за I семестр; також свої звіти надали завідувачі кафедрами і сектором заочного навчання КДАіС.

З доповідями про виконану за минулий семестр роботу виступили економ архімандрит Іларіон (Кострець), старший помічник; завідувач бібліотекою архімандрит Олексій (Коваль), про діяльність інформаційно-просвітницького реабілітаційного центру «Надія», який діє при Київських духовних школах, доповів керівник Центру професор Віктор Михайлович Чернишов.

Далі Рада заслухала звіт про виконану роботу наукових керівників студентів IV курсу КДА, які пишуть дипломні та кандидатські роботи, і затвердила теми робіт подані на розгляд.

На завершення повістки зі звітом про діяльність Офіційного сайту Київських духовних шкіл та Студентського наукового товариства виступив відповідальний редактор сайту старший помічник ректора з навчально-методичної роботи архімандрит Сильвестр (Стойчев).

На закінчення засідання Вченої ради владика ректор привітав з особистими ювілеями викладачів КДАіС, і з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вручив їм церковні нагороди. У зв’язку з 60-річчям орденом преподобного Нестора Літописця нагороджений професор КДА Віктор Чернишов, на честь 45-річчя орденом святителя Петра Могили нагороджені професор протоієрей Володимир Савельєв та регент хору архімандрит Роман Підлубняк, і у зв’язку з 30-річчям владика ректор вручив орден святителя Димитрія Ростовського викладачам Семінарії – протоієрею Валерію Ковалю й Олександру Левку, також орденами Української Православної Церкви були нагороджені співробітники економської служби, які святкують особисті ювілеї цього року.

Сайт КДАіС

Жовтень 2024