У Неділю 18-у після П’ятидесятниці єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію у Введенському Обиденному храмі у м.Києві

4 жовтня, в Неділю 18-у після П’ятидесятниці, день обрітення мощей свт.Димитрія Ростовського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві.

Преосвященному владиці співслужили настоятель храму архімандрит Лазар (Ніколаєв) і духовенство столиці. У цей день архімандрит Лазар відзначив 33-річчя з дня свого народження. На завершення богослужіння єпископ Феодосій поздоровив вірян з недільним днем, а отця Лазаря з особистим святом.

Своє вітальне слово, звернене до отця настоятеля, Преосвященний владика почав з розповіді про життєвий шлях святителя Димитрія Ростовського, вихованця київської братської школи, укладача житій святих, пам’ять якого Православна Церква звершує в цей день.

Його Преосвященство зазначив, що не випадковою, а глибоко символічною, буває дата Дня народження для християн. І святі, пам’ять яких святкується в наш День народження, є нашими духовними покровителями. Владика побажав отцю Лазарю орієнтуватися у своєму духовному житті на ті якості, якими володів святитель Димитрій: на чистоту його віри і тверде стояння в євангельській істині, на ревність у просвітительстві, на любов святителя до справ милосердя і до нестяжання. Єпископ Феодосій побажав також, щоб Господь завжди зміцнював архімандрита Лазаря в його пастирському і настоятельському служінні.

На завершення свого слова Його Преосвященство подякував всім тим, хто стояли біля витоків створення Введенського Обиденного храму і починали на цьому місці духовне життя.

Октябрь 2024