Мешканці реабілітаційного центру “Перспектива” вклонилися мощам свт.Миколая Чудотворця

22 грудня 2022 р., з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, привезений із м.Одеси ковчег із часткою мощей свт.Миколая Чудотворця був доставлений до реабілітаційного центру “Перспектива” м.Черкаси. Жителі центру уклінно зустріли святиню біля домового храму на честь ікони Пресвятої Богородиці “Всіх скорботних радість”.

Після зустрічі ковчега з мощами, до парафіян храму звернувся благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак. “Кожен із нас трохи схожий на святителя Миколая. Нам подобається бути щедрими, добрими, сміливими і сильними у вірі та стосунках з іншими людьми. Сьогодні милість Божа схилилася до нас. До нас прибула частка мощей святого. Зараз ми будемо просити в нього благословення на все, що нам необхідно, і насамперед – спасіння наших душ”, – сказав отець Сергій.

Після цього, духовенством Черкаського округу було звершено молебень з акафістом свт.Миколаю. На завершення спільної молитви, всі віряни були помазані єлеєм з миром, що виділяється від мощей святого чудотворця.

“Прийдіть до Мене всі, хто трудиться і обтяжений, і Я заспокою вас” (Мф. 11:28), – сказав Господь. Важка хвороба, інвалідність – це теж тягар, який несе на собі людина, щоденно упокорюючись перед Богом і навчаючись терпінню. Але водночас Господь втішає кожного, хто приходить до Нього з міцною вірою і старанною молитвою. І тоді навіть найважчий тягар стає легким, бо Сам Бог несе його разом із людиною через усе життя. Віримо, що за молитвами свт. Миколая, Господь укріпить душевні й тілесні сили всіх, хто проживає в реабілітаційному центрі “Перспектива” разом з їхніми близькими, укріпить їхню віру і втішить у скорботах!

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

Вересень 2024