Митрополит Феодосій очолив читання соборного акафісту Божій Матері

31 липня 2022 р., в Неділю 7-му після П’ятидесятниці, ввечері в день пам’яті прп. Іоа́нна Многостраждального, Печерського, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій в чоловічому монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці м.Черкаси очолив соборний акафіст Почаївській іконі Божої Матері.

Його Високопреосвященству співслужили вікарії Черкаської єпархії: намісник монастиря архієпископ Золотоніський Іоанн та єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, благочинний у справах монастирів єпархії. Архіпастирям співслужили благочинний Черкаського округу прот.Сергій Чумак, благочинний Чорнобаївського округу прот.Валерій Русняк, духовенство монастиря та гості в священному сані.

По завершенні богослужіння митрополит Феодосій привітав намісника монастиря архієпископа Іоанна з Днем небесного покровителя – святого преподобного Іоанна Многостраждального, Києво-Печерського, та вручив владиці в знак любові і пошани букет квітів.

Також до привітань приєдналися духовенство, насельники монастиря та миряни, які прибули до монастиря в цей святковий день.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Июн