Митрополит Феодосій звершив Божественну літургію в с.Кліщинці (+ВІДЕО)

25 листопада 2022 р., у день пам’яті свт. Сильвестра, єпископа Канівського, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Літургію у Свято-Іллінському храмі с. Кліщинці Чорнобаївського округу. Його Високопреосвященству співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Чорнобаївського округу протоієрей Валерій Русняк, настоятель храму ієрей Роман Нестуля та духовенство благочиння.

Після Євхаристичного канону митрополит Феодосій звершив дияконську хіротонію над уродженцем с. Кліщенці іподияконом Ігорем Борківцем. До вступу на шлях священнослужіння диякон Ігор був солістом Національної капели бандуристів України ім. Г. Майбороди.

Після богослужіння митрополит Феодосій звернувся до парафіян храму з проповіддю. Архіпастир привітав настоятеля і парафіян Іллінського храму з річницею його освячення. За словом архієрея, п’ять років тому, з появою храму, у Кліщенцях забилося духовне серце. Перший храм у селі, розташованому на околиці Черкаської області, був дерев’яним, 1801 року побудови. Нинішній храм був споруджений у 2017 році й освячений митрополитом Черкаським і Канівським Софронієм.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Авг