Митрополит Феодосій звершив Літургію в Свято-Троїцькому Дерманському жіночому монастирі (+ВІДЕО)

15 лютого, в свято Стрітення Господнього, з благословення єпископа Рівненського та Острозького Пимена та запрошення ігуменії Вероніки (Зощук), митрополит Черкаський і Канівський Феодосій відвідав Свято-Троїцький Дерманський жіночий монастир, де звершив святкову Божественну літургію.

За богослужінням молилися настоятелька обителі ігуменя Вероніка з сестрами обителі, а також гості з Черкаської єпархії – настоятелька Свято-Троїцького Мотронінського монастиря ігуменія Іларія (Топітчак), настоятелька Свято-Покровського Красногірського жіночого монастиря ігуменія Арсенія (Стецюк) з сестрами, паломники з Черкас.

На сугубій ектенії були піднесені молитви про єдність Православної Церкви і про мир в Україні.

На завершення богослужіння перед святковою іконою був звершений чин славлення свята та традиційне для цього дня освячення води і свічок, після якого митрополит Феодосій виголосив проповідь.

На згадку про відвідини монастиря владика подарував ігумені Вероніці ікону «Воскресіння праведного Лазаря», освячену на мощах святого, а всім сестрам обителі пам’ятні подарунки з храму св.Лазаря Четвероденного та Кікського монастиря на о.Кіпр.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

Вересень 2024