Митрополит Феодосій звершив Літургію в Трьохсвятительському храмі м.Черкаси

10 квітня 2022 р., в Неділю п’яту Великого посту, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в Трьохсвятительському храмі, що знаходиться в мкр.Дахнівка м. Черкаси, в нижньому приділі на честь святителя Софронія, єпископа Іркутского.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії та почесний настоятель храму прот.Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу прот.Сергій Чумак, настоятель храму та помічник секретаря єпархії прот.Анатолій Чертополох, благочинний Камянського і Смілянського округів Черкаської єпархії прот. Георгій Пограничний, ключар кафедрального собору Черкас прот.Олексій Демченко та прот.Сергій Медвідь, клірик кафедрального собору.

На сугубій єктенії була піднесена молитва про мир в Україні.

По завершенню богослужіння митрополит Феодосій вимовив проповідь та привітав з 50-річним ювілеєм настоятеля храму прот. Анатолія Чертополоха, вручивши йому орден УПЦ на честь святих преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

Вересень 2024