Бровари зустріли Вишгородсько-Володимирську ікону Пресвятої Богородиці (+аудіо)

19 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира точний список стародавньої Володимирської ікони Божої Матері прибув у Бровари.

У храмі на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниця” при споруджуваному Петропавлівському соборі образ зустрічали вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій, духовенство Броварського благочинного округу, мер міста І.В. Сапожко, голова адміністрації Броварського району П.П. Іваненко, інші представники керівництва міста та району, прихожани.

Потім ікона була перенесена в храм, де Преосвященний владика Феодосій у співслужінні духовенства звершив Божественну літургію, після якої відбувся хресний хід зі списком древнього образа навколо споруджуваного Петропавлівського собору.

Ікона пробуде в Броварах в храмі на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниця” при споруджуваному Петропавлівському соборі до неділі, 21 жовтня.

Слухати проповідь

Вересень 2024