Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив панихиду за загиблими працівниками міліції

22 серпня відзначається Всеукраїнський День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Напередодні пам’ятної дати, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, у Свято-Георгіївському храмі Архангело-Михайлівського храмового комплексу на проспекті Миру вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив панихиду за загиблими працівниками міліції. На богослужінні молилися начальник київської міліції генерал-лейтенант міліції Валерій Коряк, настоятель храму протоієрей Богдан Штим, сім’ї загиблих працівників, члени колегії Головного управління МВС України в місті Києві, начальники органів та командири підрозділів, ветерани та члени профспілкової організації.

За роки незалежності при виконанні службових обов’язків в Україні загинуло 307 працівників органів внутрішніх справ, 38 з яких у місті Києві. 22 серпня вперше в Україні відбудеться масштабна акція «Запали свічку пам’яті» у День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків. Цього дня о 10-й годині ранку в кожному районному або міському райвідділі внутрішніх справ його працівники запалять свічки, а також вшанують пам’ять загиблих колег-правоохоронців хвилиною мовчання.

« Фев