В Іванкові відбулися чергові збори духовенства благочиння

2 січня в смт. Іванків з благословення керуючого Броварським вікаріатством Преосвященного Феодосія єпископа Броварського відбулися збори духовенства Іванківського благочинного округу (Іванківський та Поліський райони).

Під час зібрання були підбиті підсумки минулого 2012 року, обговорено нагальні питання церковного життя округу. Вирішили 15 січня провести щорічний фестиваль духовної  музики «Мелодії Різдва», в якому візьмуть участь усі церковні приходи, а також запросити на фестиваль Преосвященного єпископа Феодосія.  Відповідальним за проведення заходу призначили протоієрея Миколая Гринів.

Головуючий зборів, протоієрей Іоанн Токарук, благочинний Іванківського округу, подякував настоятелям храмів за труди в минулому році та поздоровив усіх з наступаючим Різдвом Христовим.

Июнь 2024
« Май