В день пам’яті прп. Нестора Літописця єпископ Боярський Феодосій співслужив керуючому справами УПЦ

9 листопада, в день святкування пам’яті прп. Нестора Літописця, небесного покровителя Київських духовних шкіл та Собору святих Київської духовної академії, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври була звершена Божественна літургія. Богослужіння очолив ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили ректор Санкт-Петербурзької духовної академії і семінарії єпископ Петергофський Амвросій, єпископи: Макарівський Іларій, Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Вознесенський та Первомайський Алексій, Васильківський Миколай, духовенство Київських духовних шкіл.

За Літургією митрополит Антоній рукоположив в сан пресвітера студента II курсу Академії ієродиякона Софронія (Чуприна) і в диякона студента I курсу чтеця Василя Грабка.

Сайт КДАіС

« Фев