Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій провів збори духовенства в благочинних округах Броварського вікаріатства

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, 18, 19 і 20 березня керуючий Броварським вікаріатством вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій провів збори духовенства в Броварському, Вишгородському та Іванківському благочинних округах Київської єпархії, що входять до складу вікаріатства.

На зборах, в яких взяли участь настоятелі та штатні клірики парафій, були обговорені нагальні питання церковного життя. Настоятелі виступили з короткими звітами про стан парафіяльних справ, ведення церковної документації, юридичне оформлення прав користування земельними ділянками під храмами.

Також в ході зборів були заплановані дати спільного говіння духовенства по благочинним округам протягом Великого посту. У ці дні богослужіння в соборних храмах благочинних округів очолить Преосвященний єпископ Феодосій, а сповідь у духовенства прийматиме духівник Броварського вікаріатства протоієрей Василій Возний.

« Фев