В день Собору всіх преподобних Києво-Печерських єпископ Броварський Феодосій взяв участь у святковому богослужінні

31 березня, в день Собору всіх преподобних Києво-Печерських, урочисту Літургію в Трапезному храмі прп. Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископи: Хустський і Виноградівський Марк, Тульчинський і Брацславский Іонафан, Білгородський Миколай, Білоцерківський і Богуславський Августин, Чернігівський і Новгородсіверській Амвросій, Святогірський Арсеній, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Яготинський Серафим, єпископи: Макіївський Варнава, Сіетлійський Феодосій, Туровський і Мозельській Леонід, Ніжинський і Прилукський Іриней, Володимир Волинський і Ковельський Володимир, Макарівський Іларій, Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, Новомосковський Євлогій, Джанкойський і Роздольненський Аліпій, Сєверодонецький і Старобільський Никодим, Львівський і Галицький Філарет, Броварський Феодосій, Кременчуцький і Лубенський Миколай, Конотопський і Глухівський Роман, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Вознесенський і Первомайський Олексій, Васильківський Миколай, Новоазовський Варсонофій, духовенство монастиря, а також представники делегації Православного богословського факультету імені святого Василя Острозького Університету Східного Сараєво, що перебувають з візитом в Київських духовних школах.

За Літургією молився директор Національного історико-культурного заповідника «Києво-Печерська Лавра» Любомир Михайлина і співробітники заповідника.

За Богослужінням владика ректор звершив священицьку хіротонію клірика Київської єпархії диякона Сергія Журуна, а єпископ Новоазовський Варсонофій висвятив на диякона викладача Київської духовної семінарії Юрія Георгіцу.

Після Літургії було звершено молебень до всіх преподобних Печерських, після якого митрополит Антоній привітав намісника монастиря митрополита Павла, братію і всіх гостей, що прибули на урочистості з святом обителі.

Сайт КДАиС

« Мар