Розпорядження Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира по Броварському вікаріатству Київської єпархії Української Православної Церкви

Визначенням Нашим від 28 березня 2013 року у Броварському вікаріатстві Київської єпархії:

І. Розформувати існуючі благочинні округи.

ІІ. З метою ефективного церковно-адміністративного управління парафіями утворити в територіальних межах Броварського вікаріатства Київської єпархії наступні благочиння:

1. Перше Броварське благочиння в адміністративно-територіальних межах м. Бровари, смт. Велика Димерка, смт. Калинівка, смт. Калита, с. Зазим’я, с. Літки, с. Пухівка, с. Погреби, с. Рожівка, с. Рожни, с. Семиполки, с. Богданівка, с. Рудня Броварського району Київської області (благочинний – прот. Олександр Левчук).

2. Друге Броварське благочиння в адміністративно-територіальних межах м. Бровари, с. Заворичі, с. Бобрик, с. Шевченкове, с. Гоголів, с. Красилівка, с. Мокрець, с. Плоске, с. Русанів, с. Світильня, с. Мала Тарасівка, с. Требухів, с. Жердова Броварського району Київської області (благочинний  – прот. Іоанн Мисів).

3. Перше Вишгородське благочиння в адміністративно-територіальних межах м. Вишгород, смт. Димер, с. Демидів, с. Лютіж, с. Любимівка, с. Синяк, с. Ново-Петрівці, с. Раківка, с. Рудня Димерська, с. Катюжанка, с. Литвинівка, с. Глібівка, с. Ясногородка, с. Сухолуччя, с. Толокунь Вишгородського району Київської області (благочинний – прот. Димитрій  Денисенко).

4. Друге Вишгородське благочиння в адміністративно-територіальних межах с. Осещина, с. Вища Дубечня, с. Воропаїв, с. Жукин, с. Лебедівка, с. Новосілки, с. Пірнове, с. Ровжі, с. Хотянівка Вишгородського району Київської області (благочинний – прот. Олександр Стасів).

5. Іванківське благочиння в адміністративно-територіальних межах м. Чорнобиль, смт. Іванків, с. Сукачі, с. Оране, с. Прибірськ, с. Шпилi, с. Горностайпіль, с. Страхолісся, с. Феневичі Іванківського району Київської області (благочинний – прот. Миколай Гринів) .

6. Поліське благочиння в адміністративно-територіальних межах смт. Красятичі, с. Вовчків, с. Максимовичі, с. Рагівка Поліського району Київської області та с. Термахівка, с. Блідча, с. Мусійки, с. Сидоровичі, с. Старовичі, с. Розважів, с. Заруддя, с. Обуховичi Іванківського району Київської області (благочинний – прот. Іоанн Токарук) .

ІІІ. Загальний контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Першого вікарія Київської Митрополії.