Керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Феодосій провів загальні збори Кладовищенського благочиння

Столичний Благовісник31 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, провів загальні збори Кладовищенського благочиння.

Благочинний кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго представив вікарію духовенство благочиння. Під час відвідування храмів владика Феодосій поспілкувався з кожним настоятелем храму та ознайомився з організацією церковно-парафіяльного життя благочиння.

Його Преосвященство розповів присутнім про новий адміністративний поділ парафій Києва та поділився планами найближчим часом у всіх храмах звершити архієрейське богослужіння. Владика Феодосій відповів на численні запитання священнослужителів та зробив необхідні вказівки з благоустрою храмів.

Липень 2022
« Чер