Єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на Звіринецькому кладовищі м.Києва

26 жовтня, в день святкування Іверської ікони Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі Різдва Іоанна Предтечі, що на Звіринецькому кладовищі м. Києва.

Владиці співслужили благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, настоятель храму архімандрит Гавриїл (Рибальченко), священнослужителі столиці.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій привітав віруючих зі святом, настоятеля храму архімандрита Гавриїла з роковинами священицької хіротонії, та вимовив проповідь про Іверську ікону Пресвятої Богородиці.

ДОВІДКА. Кладовище у місцевості Звіринець утворилося біля парафіяльної церкви на честь Різдва Іоанна Хрестителя, збудованої у 1866 р. на місці попереднього храму XVIII ст. Церкву було втрачено у 1935 р. На кладовищі поховано значну кількість ченців та черниць київських монастирів. У 2008р. було розпочато спорудження нового типового зрубного храму, який успадкував історичну назву. Освячення відбулося у 2009 р.

Вересень 2024
« Сер