Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив чин закладки храму в селі Вахівка

31 жовтня, в день пам’яті апостола і євангеліста Луки, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив чин закладки храму на честь апостола Луки в селі Вахівка Вишгородського району.

Владиці співслужили благочинний Вишгородського благочинного округу протоієрей Дмитрій Денисенко та настоятель парафіяльної громади споруджуваного храму священик Анатолій Романюк.

В основу церкви було закладено капсулу з пам’ятною грамотою і частка мощів святого мученика Мартирія.

Після освячення закладного каменя єпископ Феодосій звернувся до віруючих з вітальним словом. Він наголосив на важливості будівництва церкви в селі, підкресливши, що саме в день майбутнього храмового свята відбулася закладка капсули.

Июнь 2024
« Май