У Києві відбулося зібрання Кладовищенського благочиння столиці

8 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у храмі на честь великомучениці Катерини, що на Лук’янівському кладовищі, відбулося зібрання Кладовищенського благочиння Києва. Захід пройшов під головуванням благочинного Кладовищенського благочиння протоієрея Сергія Вейго.

На засідання було обговорено ряд питань. Зокрема, протоієрей Сергій поділився з духовенством міркуваннями стосовно охорони церков у зв’язку з підпаленнями храмів, що недавно відбулися. Також отець благочинний доніс до настоятелів парафій пропозиції стосовно посилення пастирської опіки над родичами померлих, які потребують такої допомоги. На обговорення виносилися питання про наведення порядку на прилеглих до церков територіях. Важливою темою бесіди стало підтримання церковного начиння у належному стані. З приводу цього отець Сергій дав конкретні доручення.

Июнь 2024
« Май