У Неділю 2-у після П’ятидесятниці Преосвященний єпископ Броварський Феодосій звершив Божественну літургію у Воскресенському храмі столиці (+аудіо)

17 червня, в Неділю 2-ю після П’ятидесятниці, Всіх святих, що в землі Руській просіяли, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив святкову Божественну літургію у Воскресенському (Афганському) храмі м. Києва.

За богослужінням Його Преосвященству співслужило духовенство храму.

Після закінчення Літургії владика привітав віруючих зі святом та виголосив проповідь про сонм святих, яких дала світу Руська земля і які є нашими предками та родичами, що сповідували віру у Христа, не дивлячись на гоніння. Владика згадав також про сьогоднішні гоніння на Церкву, про брехливі слухи, направлені на Її членів. У звязку з цим, підбадьорюючи віруючих, владика нагадав заповідь Христову: «все, хотящие благочестно жити, гонимы будут». Побажав всім, щоб святі землі Руської укріпили нас у сповідуванні православної віри, щоб нам твердо і прямо йти шляхом спасіння.

Слухати проповідь

« Авг