Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в с. Димер (+аудіо)

14 липня У день пам’яті святих безсрібників Косми і Даміана, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Божественну Літургію в споруджуваному храмі села Димер Вишгородського району.

Владиці співслужили благочинний Вишгородського району протоієрей Дмитрій Денисенко, настоятель храму протоієрей Іоанн Образ та священнослужителі Вишгородського району.

Після закінчення богослужіння єпископ Феодосій привітав усіх, хто молився, з престольним днем і вимовив проповідь про життя святих Косми і Даміана, про їх безкорисливу допомогу людям. Владика закликав всіх за прикладом святих безсрібників проводити своє життя в молитві, милосерді та допомозі оточуючим нас людям.

Слухати проповідь

« Авг