Єпископ Броварський Феодосій взяв участь в освяченні храму благовірного князя Ігоря Чернігівського, що на Теремках (+ВІДЕО)
1 жовтня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України звершив чин освячення храму благовірного князя Ігоря Чернігівського храмового комплексу на честь Різдва Пресвятої Богородиці, що на столичному масиві Теремки-1 (вул. Академіка Глушкова, 11).
Його Блаженству співслужили вікарні архієреї: архієпископи Яготинський Серафим та Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, настоятель храму протоієрей Василій Грицько, а також духовенство храму та столиці.
Після освячення Архіпастир звернувся до духовенства та віруючих зі словами настанови, у яких привітав усіх із цією подією та розповів про значення храму для кожного християнина.
«Храм Божий — є храм Божий і тому дуже важливо, аби ми пам’ятали, що у нашому житті храм багато значить, оскільки тут ми приймаємо Таїнства Церкви, які прощають та освячують нас, ми молимося Богові, щоби Господь благословив миром та спокоєм країну нашу, народ наш та увесь народ світу».
Також Митрополит Володимир подякував ктитору народному депутату Ігорю Рибакову за труди з будівництва храму.
Після богослужіння Владика Володимир оглянув хід робіт у головному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці.
ДО РЕЧІ. Громада на честь Різдва Пресвятої Богородиці була заснована 2002 року. 2 лютого 2003 року у тимчасовому храмі було звершено перше богослужіння. 9 жовтня 2010 року Блаженніший Митрополит Володимир освятив місце під майбутній храм. 31 липня 2011 року з благословення Блаженнішого Владики митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив закладку храму. Проект храмового комлексу було виконано Синодальним відділом по архітектурі, будівництву та охороні пам’яток церковної архітектури. Комплекс, окрім мурованої двопрестольної церкви, буде вміщувати також приміщення для недільної школи, хрестильню та дім відпочинку для паломників.
Количество просмотров: 231