В селі Жміївка Іванківського району православна парафія вперше відмітила храмове свято

8 листопада, в день пам’яті великомученика Дмитрія Солунського з благословення Преосвященнішого єпископа Феодосія, керуючого Броварським вікаріатством, в селі Жміївка Іванківського району вперше громада відзначила храмове свято. В селі, яке було побудоване за часів Радянської влади, церкви не було, день села святкували на День Жовтневої революції – 7 листопада. За ініціативи керівництва місцевого сільгосппідприємства та настоятеля сусіднього приходу ієрея Олександра Довганя в приміщенні колгоспної контори було виділено та обладнано кімнату для тимчасового богослужіння.

Після Божественної літургії та святкової трапези благочинний Іванківського благочиння провів збори за участю сільського голови, керівництва ВАТ «Жміївське», жителів села. У ході зустрічі вирішили звернутися до Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського та всієї України за благословенням щорічно відзначати храмове свято в день великомученика Дмитрія Солунського та розпочати будівництво храму на честь цього святого.

Вересень 2024
« Сер