Єпископ Броварський Феодосій очолив богослужіння престольного свята у своєму титульному місті (+аудіо)

22 листопада, в день святкування ікони Божої Матері “Скоропослушниця”, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив святкову Божественну літургію в храмі, присвяченому образу “Скоропослушниці” при споруджуваному Петропавлівському соборі м. Бровари.

Преосвященному владиці співслужили благочинний району і настоятель храму протоієрей Олександр Левчук, численне духовенство Броварського благочинного округу. По завершенні Літургії відбувся святковий хресний хід навколо споруджуваного собору.

Після закінчення богослужіння єпископ Феодосій привітав усіх з престольним святом і виголосив проповідь про чудеса, які відбувалися і до цього дня відбуваються перед древньою іконою Божої Матері “Скоропослушниця”.

Слухати проповідь

Вересень 2024