У Страхоліссі священик привітав дітей із днем святителя Миколая Чудотворця

20 грудня, після дня святкування святителя Миколая Чудотворця, з ініціативи директора загально-освітньої школи l-ll рівнів, Валентини Василівни Лапутько, викладачів та за участю учнів молодших класів, в селі Страхолісся Іванківського району, Київської області, був поведений захід, присвячений святителю Миколаю Чудотворцю.

На захід були запрошені батьки учнів, голова села Олена Анатоліївна Агузарова та настоятель храму Св. Трійці ієрей Сергій Кузьменко. Голова села привітала дітей зі святом і кожному маленькому учаснику вручила подарунки «від Св. Миколая».  Отець Сергій від імені громади храму  також привітав учнів та гостей зі святом шанованого святого і  в благословення подарував  дітям іконки та солодощі.

« Авг