Выбрать страницу

Всенічне бдіння напередодні свята Введення в храм Пресвятої Богородиці в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси

3 грудня, напередодні свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, вікарій Черкаської єпархії, звершив всенічне бдіння з літією в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси. Високопреосвященному владиці співслужило духовенство собору.

Количество просмотров: 147

Цей запис також доступний на: Russian

Об авторе

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Яндекс.Дзен и в других соц.сетях...

ОСТАННІ ПОДІЇ

КАЛЕНДАР НОВИН

Июнь 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Відео-новини єпархії

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Помітили помилку?

Виділіть текст з помилкою і натисніть
Дякуємо за допомогу!