Выбрать страницу

У день пам’яті свт.Луки Кримського архієпископ Феодосій очолив соборну Літургію і спільне говіння духовенства Кладовищенського благочиння

18 березня, в середу 3-го тижня Великого посту і день обрітення мощей святителя і сповідника Луки (Войно-Ясенецького), архієпископа Сімферопольського і Кримського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь святої великомучениці Єкатерини на Лук’янівському кладовищі м.Києва.

Високопреосвященному владиці співслужили настоятелі та духовенство кладовищенських храмів столиці. В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

По закінченні Літургії був звершений молебень святителю Луці Кримському перед ковчегом з часточкою мощей святого. На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.

Количество просмотров: 31

Цей запис також доступний на: Russian

Об авторе

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Яндекс.Дзен и в других соц.сетях...

ОСТАННІ ПОДІЇ

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Відео-новини єпархії

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Помітили помилку?

Виділіть текст з помилкою і натисніть
Дякуємо за допомогу!