Архієрейська Літургія в Лебединському монастирі в день Віддання свята Богоявлення (+ВІДЕО)

27 січня 2024 року, в день Віддання свята Богоявлення і свято на честь св. рівноап. Ніни, просвітительки Грузії, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Літургію у Свято-Миколаївському Лебединському жіночому монастирі. Керуючому єпархією співслужили секретар єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Городищенського округу протоієрей Іоанн Жигало, благочинний Шполянського округу протоієрей Володимир Скрипничук, ключар Архангело-Михайлівського кафедрального собору м. Черкаси протоієрей Олексій Демченко та духовенство монастиря.

На богослужінні молилися настоятелька Лебединської обителі ігуменія Ніколая з сестрами.

На Літургії було піднесено сугубу молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

На Малому вході, за старанне служіння Церкві, митрополит Феодосій удостоїв клірика Черкаської єпархії ієрея Владислава Придибайла права носіння набедреника.

Наприкінці Літургії архіпастир із духовенством звершили молебень св. рівноап. Ніні, після якого архієрей звернувся до парафіян і паломників обителі з проповіддю про шляхи дії Промислу Божого в житті людини.

Після богослужіння митрополита Феодосія, духовенство і парафіян із зимовими святами тепло привітали діти – найменші парафіяни Лебединського монастиря.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Жовтень 2024