Митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив нічну Божественну літургію в свято Різдва Христового (+ВІДЕО)

7 січня, в ніч свята Різдва Христового, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив святкову Божественну літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак та інші клірики собору.

На Літургії були оголошені Різдвяні послання Святішого Патріарха Кирила, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та митрополита Черкаського і Канівського Феодосія.

На завершення богослужіння перед іконою Різдва Христового було звершено славлення свята, після якого владика Феодосій звернувся до віруючих зі словом вітання та настанови.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

Дивіться ще одну фотогалерею від Valery Kurtanich >>>