Єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній очолив престольне свято Свято-Троїцького Мотронинського жіночого монастиря

21 червня, у День Святого Духа, одна з найстаріших чернечих обителей Черкаської землі — Свято-Троїцький Мотронинський жіночий монастир — відзначає своє престольне свято.

З благословення Високопреосвященнішого Феодосія, архієпископа Черкаського і Канівського, молитовні урочистості, які традиційно тут збирають велику кількість прочан і духовенства, очолив Преосвященний Антоній, єпископ Корсунь-Шевченківський, вікарій Черкаської єпархії. Владиці співслужили клірики з різних благочинь.

Владика звершив Божественну літургію просто неба на монастирському подвір’ї. За богослужінням була виголошена молитва за мир в Україні.

Єпископ Антоній звернувся до присутніх з вітальним архіпастирським словом, подякувавши насельницям Мотронинської обителі на чолі з ігуменією Іларією за невтомні молитви та працю у славу Божу та розбудову православної духовності.

По завершенні відбулася урочиста хресна хода довкола головного монастирського храму з читанням Євангелія та кропленням вірян свяченою водою.

Під час свого візиту владика Антоній у супроводі настоятельниці монастиря оглянув і вклонився святим іконам, які перебувають у цій обителі й прославились благодатними дивами.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Мар