Єпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в Миколаївському храмі на Подолі

Престольный праздник в Никольском храме на Подоле...19 грудня, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Миколая на Подолі. В цей день парафія храму відзначає 4 роки побудови церкви.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Подільського району протоієрей Тимофій Костюченко, настоятель храму протоієрей Сергій Вінничук, духовенство столиці.

Після закінчення Літургії відбувся хресний хід навколо храму, після якого єпископ Феодосій вимовив проповідь про необхідність удосконалюватися в християнській любові, маючи перед собою добрий приклад святителя Миколая.

ДОВІДКА.
Храм святителя Миколая (вул. Юрківська, 3).
Серед сучасної забудови неподалік від схилу гори Юрковиці археологічні дослідження у 2003-2004 рр. виявили залишки давньоруського храму ХІІ ст. Існує припущення, що тут містилася церква свт. Миколая. Пам’ятку археології нині законсервовано, над вівтарною частиною встановлено хрест. Поряд із місцем розкопок, починаючи з 2008 р., відбувалися богослужіння просто неба. У 2009 р. тут на вільному майданчику був зведений новий храм зі зруба на честь свт. Миколая. Будівля споруджена за оригінальним проектом з використанням у зовнішньому та внутрішньому оформленні мотивів неоруської стилістики.

Столичний Благовісник

« Мар