Вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята храму Введення Божої Матері на Теремках

4 грудня, на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці столична Введенська парафія, що на Теремках-1 відзначила своє престольне свято. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в цей день святкову Літургію в храмі очолив почесний настоятель парафії архієпископ Боярський Феодосій.

Його Високопреосвященству співслужили: єпископ Васильківський Миколай, Секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, настоятель храму архімандрит Лазар (Ніколаєв), духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Зі словом проповіді після Євангелія до парафіян звернувся клірик храму протоієрей Роман Симонович.

Під час богослужіння владикою Феодосієм була піднесена сугуба молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

На завершення богослужіння відбувся святковий хресний хід навколо храму, після якого архієпископ Феодосій вимовив проповідь.

Травень 2024
« Кві