Выбрать страницу

Вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята храму Введення Божої Матері на Теремках

Вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята храму Введення Божої Матері на Теремках

4 грудня, на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці столична Введенська парафія, що на Теремках-1 відзначила своє престольне свято. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в цей день святкову Літургію в храмі очолив почесний настоятель парафії архієпископ Боярський Феодосій.

Його Високопреосвященству співслужили: єпископ Васильківський Миколай, Секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, настоятель храму архімандрит Лазар (Ніколаєв), духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Зі словом проповіді після Євангелія до парафіян звернувся клірик храму протоієрей Роман Симонович.

Під час богослужіння владикою Феодосієм була піднесена сугуба молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

На завершення богослужіння відбувся святковий хресний хід навколо храму, після якого архієпископ Феодосій вимовив проповідь.

Количество просмотров: 245

Цей запис також доступний на: Russian

Об авторе

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Яндекс.Дзен и в других соц.сетях...

ОСТАННІ ПОДІЇ

КАЛЕНДАР НОВИН

Июнь 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Відео-новини єпархії

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Помітили помилку?

Виділіть текст з помилкою і натисніть
Дякуємо за допомогу!