Митрополит Черкаський і Канівський Феодосій взяв участь в урочистостях Кіровоградської єпархії

17 вересня, в день пам’яті свт. Іоасафа Білгородського і св. блаж. Даниїла Єлисаветградського, в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці м.Кропивницький була здійснена соборна архієрейська Божественна літургія. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, святкове богослужіння очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф і митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, а також священнослужителі з Кіровоградської та інших єпархій.

У цей день відбулися урочистості з нагоди Дня тезоіменитства та 60-річчя Високопреосвященнішого Іоасафа, митрополита Кіровоградського і Новомиргородського.

На Літургії після Євангелія зі словом проповіді до вірних звернувся митрополит Антоній.

По завершенні богослужіння митрополит Антоній привітав керуючого Кіровоградською єпархією з ювілеєм та Днем тезоіменитства і передав вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія. У свою чергу владика Іоасаф подякував архієреям за привітання і радість спільної молитви.

Листопад 2021
« Жов