Голова Оболонського району м.Києва нагороджений орденом Української Православної Церкви

DSC_000419 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира за заслуги перед Українською Православною Церквою та у зв’язку з 60-річчям голову Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації Василя Антонова було відзначено орденом Ярослава Мудрого.

Нагороду вручив вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством. На церемонії нагородження був присутній благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук.

Вітаючи ювіляра, єпископ Феодосій побажав, щоб благовірний князь Ярослав Мудрий, небесний покровитель зодчих і державних управлінців, завжди був йому швидким помічником. Адже своє життя пан Антонов присвятив саме будівництву та управлінню, і більше третини життя віддав на благо Оболонського району столиці.

Вересень 2024
« Сер