100 000 грн. на лікування онкохворих дітей від Черкаської єпархії (+ВІДЕО)

23 липня 2023 р., з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, на території Черкаського єпархіального управління відбулася передача матеріальної допомоги від Черкаської єпархії для лікування дітей з онкологічним діагнозом. Грошова сума в розмірі 50 000 грн. була зібрана в рамках благодійного ярмарку, що відбувся на території Архангело-Михайлівського кафедрального собору м. Черкаси 9 липня, в День сім’ї, любові та вірності.

Небайдужі черкащани реалізовували праці своїх рук з благою метою – допомогти в лікуванні дітей, які потребують любові та підтримки. Сотні учасників благодійного ярмарку пожертвували свої гроші заради порятунку дитячих життів. Додатково 50 000 грн. на лікування дітей виділив зі своїх коштів керуючий єпархією митрополит Феодосій.

Матеріальну допомогу для дітей передав вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній. З Преосвященним владикою в передачі брали участь благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак і ключар Архангело-Михайлівського кафедрального собору м.Черкаси протоієрей Олексій Демченко. Крім грошових коштів, дітям було вручено пам’ятні подарунки.

“Наша молитва, наше спілкування і надана фінансова допомога допоможуть вселити в дітей та їхніх батьків надію на швидке зцілення від важкої хвороби”, – переконаний протоієрей Сергій Чумак. Священик підкреслив, що діагноз онкології часто жахає хворих і наводить на думку про приреченість, особливо коли це стосується дітей.

“Нам відомо, наскільки складним і тривалим є лікування онкології. Часто діти хворіють довго, а потім потребують дорогої реабілітації. Дуже багато батьків онкохворих дітей приходять до храму. Наші священики завжди приділяють увагу й особливу турботу цим людям, які часто розривають контакти із зовнішнім світом і навіть втрачають бажання активно жити. Це надзвичайно небезпечно і страшно. Але Церква знає засіб, що рятує від безнадійності та безвиході. Цей засіб – молитва, під час якої минає відчай і в душу вселяється надія”, – вважає отець Сергій.

Батьки і діти, які прийшли до єпархіального управління, від щирого серця дякували православним черкащанам за надану допомогу, а самі діти висловили щире бажання в майбутньому також подавати руку допомоги всім, хто потребуватиме їхньої підтримки.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Жовтень 2024