АНОНС. В Черкаській єпархії вперше відсвяткують свято Собору Черкаських святих та Козацьку поминальну суботу

Згідно з рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви, починаючи з цього року в Черкаській єпархії започатковується святкування Собору Черкаських святих (в Неділю перед Покровою), якому буде передувати Козацька (Покровська) поминальна батьківська субота.

До цих святкувань була написана ікона Собору Черкаських святих, багаточисельні копії якої були урочисто освячені та передані в усі монастирі та парафії єпархії. Також Священним Синодом були затверджені богослужбові тексти Собору святих та Козацької суботи, складені в Черкаській єпархії, які було видано та також безкоштовно розподілено по всій Черкащині.

В цьому році святкування випадають на 7 і 8 жовтня. У звʼязку з цим митрополит Черкаський і Канівський Феодосій надіслав Циркулярний лист у всі монастирі та парафії Черкаської єпархії з благословенням на урочисте відзначення цих памʼятних дат.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Лютий 2024