Архієпископ Феодосій очолив богослужіння престольного свята у храмі на честь вмч.Димитрія Солунського

8 листопада, у день пам’яті великомученика Димитрія Солунського, Свято-Димитрівська парафія, що у столичному мікрорайоні Жуляни, відзначає престольне свято. Урочисте богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, якому співслужили єпископ Васильківський Миколай та єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій.

Архієреям співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, благочинний Вишнівського благочиння протоієрей Василій Русинка, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, благочинний Другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко, духовенство парафії та численні гості.

Після читання Святого Євангелія владика Феодосій звернувся до вірних з архіпастирським словом.

На сугубій єктенії були виголошені молитви за єдність Православної Церкви та мир в Україні.

Наприкінці богослужіння було звершено хресну ходу навколо храму з шанованим образом та ковчегом з часткою мощів святого великомученика Димитрія. Єпископ Миколай подякував високопреосвященним владикам, священникам та парафіянам за спільну молитву та запросив усіх до святкової трапези.

Київська Митрополія УПЦ

« Фев