Архієпископ Боярський Феодосій очолив Божественну Літургію у своєму титульному місті

6 серпня, в день пам’яті святих благовірних князів страстотерпців Бориса і Гліба, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій відвідав своє титульне місто Боярку, де очолив Божественну Літургію в Покровському храмі. Високопреосвященному владиці співслужив вікарій Київської Митрополії єпископ Іванківський Кассіан, керуючий Вишневським вікаріатством. Також в архієрейській Літургії взяли участь благочинний Боярського благочиння протоієрей Володимир Паращак, настоятель храму протоієрей Миколай Маслій та духовенство Київської єпархії. Під час богослужіння підносилися сугубі прохання і молитви про позбавлення від коронавирусной інфекції та про здоров’я медичних працівників. Після Євангельського читання архієпископ Феодосій вимовив проповідь.

Після закінчення Літургії Високопреосвященний владика Феодосій подякував єпископу Іванківському Кассіану та настоятелю храму протоієрею Миколаю за запрошення відвідати Боярку і звершити богослужіння в Покровському храмі, а також підніс в пам’ятний дар храму Печерську ікону Пресвятої Богородиці з преподобними Антонієм і Феодосієм Києво-Печерськими.

На завершення богослужіння архіпастирі, духовенство та парафіяни вітали настоятеля храму протоієрея Миколая Маслія і його дружину матушку Вікторію з 25-річчям спільного життя. Оголошувалося многоліття багатодітному подружжю, від Боярського духовенства отцю настоятелю і його матушці були вручені пам’ятні подарунки.

« Фев