Архієпископ Феодосій освятив капличку на честь Покрова Пресвятої Богородиці на території пожежної частини, яка забезпечує безпеку черкаського «Азоту»

14 жовтня, на Покров Божої Матері, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій освятив капличку на честь цього православного свята. Капличка знаходиться на території 1-го пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Черкаській області і забезпечує пожежну охорону ПрАТ «АЗОТ» – найкрупнішого промислового підприємства Черкас.

Владика подякував його керівництву та командирам загону за сприяння в будівництві каплички, яка в перспективі може стати храмом, де звершуватиметься Божественна літургія.

Владика вручив благословенні грамоти Предстоятеля Української Православної Церкви та Черкаської єпархії начальнику загону полковнику Юрію Литвину, керівникам «Азоту», іншим працівникам, які допомогли побудувати святу капличку. У свою чергу сам владика Феодосій отримав подяку від керівництва загону за духовну турботу.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Авг