Архієпископ Феодосій співслужив наміснику Києво-Печерської Лаври митрополиту Павлу

5 жовтня, у день вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Услишательниця», з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну літургію в жіночому монастирі на честь ікони Божої Матері «Услишательниця» села Фасова Макарівського району Київської області.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Бородянський Варсонофій, архієпископ Фастівський Даміан, архімандрит Кирил (Білан), численне духовенство.

Після читання Євангелія митрополит Павел звернувся до всіх зі словом проповіді.

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні.

Після закінчення Літургії був звершений Кресний хід з чудотворною іконою Пресвятої Богородиці «Услишательниця». На завершення богослужіння владика Павел подякував архіпастирів, настоятеля храму отця Кирила і священиків, всіх присутніх в цей день в храмі за молитви і закликав на всіх Боже благословення.

За матеріалами сайту: lavra.ua

« Мар