Напередодні свята апп.Петра і Павла архієпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю у Києво-Печерській Лаврі (+ВІДЕО)

11 липня 2018 року, напередодні дня пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископи і єпископи Української Православної Церкви, а також братія обителі у священному сані.

Святі первоверховні апостоли Петро і Павел особливо шануються Святою Церквою. Кожен із них поніс великі подвиги на ниві проповіді Євангелія. Життя апостола Петра дає нам приклад дивовижного милосердя Божого: навіть після трикратного зречення Господь поновлює його в апостольському достоїнстві. Апостол Павел спочатку був гонителем християн, але після явлення йому Господа стає проповідником Царства Небесного. Обидва апостоли відрізнялись особливою відданістю Богу, потерпіли багато гонінь від противників християнства та були вбиті у Римі у 67 році.

За богослужінням молились парафіяни Києво-Печерської Лаври і паломники.

Завтра Предстоятель очолить Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Початок богослужіння о 8:30.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

« Фев