Архієпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю та взяв участь в архієрейській хіротонії новообраного вікарія Київської Митрополії (+ВІДЕО)

18 червня 2018 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Голосіївського благочиння Києва.

За богослужінням відбулася хіротонія архімандрита Гедеона (Харона) в єпископа Макарівського, вікарія Київської Митрополії.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, намісник Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, архієпископ Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Арцизький Віктор, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Добропільський Спиридон, намісник Десятинного монастиря єпископ Макарівський Гедеон, а також духовенство Київської єпархії.

Рішення (Журнал № 16) про призначення нового вікарного архієрея Київської Митрополії Священний Синод УПЦ ухвалив 25 травня 2018 року.

За Літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

На завершення богослужіння Предстоятель звернувся до єпископа Макарівського Гедеона зі Словом і вручив йому архієрейський жезл. За традицією ієрарх подав віруючим своє перше архіпастирське благословення.

Нагадаємо, 16 червня, у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі Феофанії Його Блаженство очолив чин наречення двох вікарних архієреїв.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ