Архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій відвідав Чорнобаївське благочиння

30 серпня Високопреосвященніший Феодосій, архієпископ Черкаський і Канівський, свій другий офіційний архіпастирський візит звершив на лівобережну частину нашої єпархії, відвідавши Чорнобаївське благочиння.

У Преображенському храмі села Великі Канівці, де незмінним настоятелем от вже 16 років служить протоієрей Валерій Русняк, Владика Феодосій очолив Божественну літургію архієрейським чином. Йому співслужив вікарій Черкасько-Канівської єпархії Преосвященний Іоанн, єпископ Золотоніський, а також клірики Чорнобаївського благочиння.

Користуючись нагодою, Високопреосвященніший архієпископ Феодосій привітав настоятеля храму, який суміщає обов’язки благочинного Чорнобаївського округу, протоієрея Валерія Русняка з його 40-річним ювілеєм. Владика зазначив високі заслуги отця Валерія в розбудові православної духовності в своєму благочинні та побажав йому іще багатьох років плідного служіння на благо Матері-Церкви.

По завершенні Божественної літургії був відслужений подячний молебень, а Владика Феодосій звернувся до присутніх з проповідницьким словом.

Привітати архіпастиря на чорнобаївській землі прийшли представники місцевої громадськості, відомі підприємці, серед яких був Петро Григорович Душейко, голова Асоціації незалежних сільгоспвиробників Чорнобаївського району.

Владика Феодосій спілкувався з кліриками Чорнобаївського благочиння, цікавився умовами їх пастирського служіння, проблемами. Парафіяни теж мали можливість поспілкуватися зі своїм новим архієреєм.

Прес-служба Черкаської єпархії

29 серпня, напередодні Неділі 12-ї після П’ятидесятниці, архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив всенічне бдіння в кафедральному Михайлівському соборі Черкас. Його Високопреосвященству співслужило соборне духовенство.